fbpx
Skontaktuj się z nami i poznaj

od 399 zł / mies.

Pełna Księgowość

od 159 zł / mies.

Uproszczona Księgowość

od 79 zł / mies.

Wirtualne Biuro  Mądra inwestycja w Twój zysk

  Clever Investment to firma księgowa na miarę XXI wieku. Kompleksowo świadczymy usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi z zakresu outsourcingu księgowości, outsourcingu kadr i płac, a także doradzamy biznesowo w sposób indywidualny. Optymalizujemy czas jaki należy poświęcić księgowości, przy czym pozostajemy wrażliwi na potrzeby Naszych Klientów. Nasze biuro to połączenie tradycyjnej księgowości z nowoczesnym podejściem.

  Należymy do:

  • Organizacji w których nasze wartości są zbieżne, ponieważ pomagają nam jeszcze szybciej się rozwijać, a naszym pracownikom dają poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

  Comiesięczny bilans, rachunek
  zysków i strat oraz szczegółowe analizy kosztów i przychodów…

  My weźmiemy na siebie pracochłonne biurowe czynności, takie jak zarządzanie korespondencją…

  Wspólnie wprowadzimy Twoją firmę na giełdę i rynki zagraniczne.

  Kwestie kadrowe są pracochłonne i mogą być skomplikowane…

  Kodeks Dobrych Praktyk

  oparty o agendę ONZ

  Sprawiedliwy, zrównoważony i pokojowy świat dla każdego jest nie tylko idealną wizją przyszłości, ale także zobowiązaniem podjętym w 2015 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych i doprecyzowanym poprzez 17 celów zwanych Celami Zrównoważonego Rozwoju. Clever Investment, to nowoczesne biuro księgowe, gdzie zrównoważony rozwój pełni kluczową rolę w prowadzeniu firmy. Dbamy o ekologię, równouprawnienie i innowacyjne podejście do biznesu.