Wirtualne Biuro

Witaj w Twojej Siedzibie!

Miejscu, które zostało stworzone, by wspomagać Twój biznes. Wiemy, ile czasu i pracy kosztuje rozwijanie własnej firmy. Jako kompleksowe rozwiązanie do księgowości stworzyliśmy Twoją Siedzibę. My weźmiemy na siebie pracochłonne biurowe czynności, takie jak zarządzanie korespondencją, po to byś Ty mógł w tym czasie skupić się na rozwijaniu biznesu.

Kompleksowa oferta dla wymagających!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wiemy, że zaufanie to sprawa kluczowa. Nasza wykwalifikowana obsługa, nie tylko pomoże Ci w doborze optymalnych dla Ciebie usług, ale również sprawnie i z uśmiechem zadba o Twoich Klientów Dzięki doświadczeniu, otwartości i zgrupowaniu usług w jednym miejscu Nasza oferta wyróżnia się konkurencyjnymi cenami. Dopasowujemy ją zawsze do faktycznych potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy nastawieni na oszczędzanie Twojego czasu i pieniędzy. Z Twoją Siedzibą zyskasz wszystkie korzyści związane z prowadzeniem biura w centrum miasta, bez astronomicznych kosztów. Zdobądź wirtualne biuro do Twojej dyspozycji oraz rozpoznawalny wirtualny adres w centrum – wygoda i prestiż w jednym! Dla młodych firm to prosty sposób na uwiarygodnienie biznesu, a dla pozostałych dodatkowa pomoc w zdobyciu zaufania Klientów.

Jeżeli żaden pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami – przygotujemy pakiet specjalnie dla Ciebie!

139 zł

Biuro Alfa

159 zł

biuro beta

179 zł

biuro sigma

Podane kwoty dotyczą opłaty miesięcznej netto. Przy zakupie usług księgowych Biuro Sigma w cenie 119 zł netto miesięcznie.