ZESPÓŁ

Wiedza i Doświadczenie

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Jesteśmy obecni na każdym etapie pomagając w złożonych problemach i zapytaniach. Chętnie odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy niejasności. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń zdecydowanie oraz skutecznie realizujemy nasze zadania. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym można polegać!

Jacek Kaliński

Wspólnik i Główny Księgowy spółki. Ekspert w dziedzinie rynku kapitałowego i rachunkowości inwestycyjnej. Posiada Certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowości Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów. Właściciel 2 psów rasy Kandel Berry 😉 Jego pasją jest żeglarstwo (od niedawna – żeglarz jachtowy, dopiero zdobyty), prawie codziennie ćwiczy na ergonometrze wioślarskim. Mieszka na Białołęce, gdzie się dotlenia :).

Jacek Kaliński

Prezes Zarządu

 

Magdalena Pająk

W swojej pracy robi rzeczy niemożliwe 😊. Koordynuje pracę biura zarządu, wspiera zarząd i całe biuro w prawidłowych relacjach z klientami i kontrahentami firmy. Zajmuje się marketingiem i komunikacją firmy. Lubi spędzać weekendy poza miastem, jeżdżąc na rowerze. Lubi odkrywać nowe smaki, dlatego chętnie odwiedza nowe miejsca na gastronomicznej mapie Polski.

Magdalena Pająk

Koordynator Biura Zarządu

 

Łukasz Gomoliszek

Łukasz należy do działu księgowości, jego obowiązkiem jest bieżąca obsługa spółek. W drodze do pracy uwielbia czytać książki, po pracy nie pogardzi filmem/serialem. Interesuje się historią, piłką nożną i zasadami funkcjonowania świata.

Łukasz Gomoliszek

Koordynator Pełnej Księgowości

 

Jakub Masiczak

Jakub, czyli pracownik zajmujący się stałą i indywidualną obsługą klientów, która przekłada się na doskonałą jakość pracy. Jego zaangażowanie w sferze zawodowej idzie w parze z aktywnym trybem życia. Głównym zainteresowaniem Jakuba jest piłka nożna, co dodaje mu entuzjazmu i determinacji w podejściu do życia. Poza pracą, okazuje się utalentowanym kucharzem.

Jakub Masiczak

Asystent ds. obsługi Klienta

Maksymilian Lewandowski

Wspólnik i Zarządzający ds. Relacji. Maks w swojej pracy zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem firmą. Dba o dobre relacje z Klientami, ponieważ wierzy, że to podstawa do budowania silnego przedsiębiorstwa. Ekspert w dziedzinie business consulting. W wolnych chwilach uprawia sport na świeżym powietrzu. Uwielbia gotować i oglądać programy kulinarne, które inspirują go do tworzenia nowych dań.

Maksymilian Lewandowski

Prokurent

 

Patryk Pułka

Jako specjalista ds. kadr i płac Patryk na co dzień w swojej pracy czuwa nad prawidłowością rozliczeń kadrowych i pracą swojego zespołu. Lubi dużo czytać, zarówno książki „rozwijające”, jak i thrillery. W wolnym czasie gotuje, bawi się z psem i gra w siatkówkę.

Patryk Pułka

Specjalista ds. HR


Jolanta Lewandowska

Nasz pierwszy kontakt z klientem. Na co dzień dba o prawidłowy i sprawny obieg dokumentacji. Prowadzi również sprawy kadrowe i administracyjne Clever Investment. Uwielbia czytać książki Janusza Leona Wiśniewskiego. W wolnym czasie piecze ciasta, zwłaszcza drożdżowe 😉.

Jolanta Lewandowska

        Administracja – Biuro Zarządu         

 

Cezary Grabski

Cezary współpracuje z Biurem Zarządu w prowadzeniu projektów marketingowych. Kreuje treści na potrzeby kanałów social media. Poza pracą dużo czasu spędza z przyjaciółmi.

Cezary Grabski

Młodszy specjalista ds. marketingu – Biuro Zarządu

Mykyta Kupchuk

Na co dzień zajmuje się głównie organizowaniem procesów operacyjnych. Deleguje i czuwa nad poprawnością wykonywanych zadań, aby szybko i skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Ekspert w zakresie rachunkowości firm i podatków. W wolnym czasie fascynuje się fotografią. Mykyta lubi próbować nowych potraw, szczególnie uwielbia potrawy bałkańskie.

Mykyta Kupchuk

Kierownik Biura

 

Paulina Miturska

Paulina jako Koordynator ds. Księgowości znakomicie wykonuje swoją pracę, kontroluje poprawność pracy swoich podopiecznych, z którymi pozostaje w przyjaznych stosunkach. Aktywnie współpracuje z Zarządem i innymi działami. Nadzoruje prawidłowy obieg dokumentów księgowych i jest w stałym kontakcie z klientami. Wolny czas wykorzystuje na odpoczynek z książką.

Paulina Miturska

Koordynator Księgowości

 

Ewelina Laurentowska

Ewelina wraz z Biurem Zarządu dba o dobre relacje z klientami i dba o nich w sprawach administracyjnych. Nawiązuje również współpracę z nowymi podmiotami gospodarczymi. Kocha zwierzęta i muzykę. Lubi też obejrzeć dobry film. Jest prawdziwą miłośniczką sportu, zwłaszcza piłki nożnej, walki wręcz i siatkówki.

Ewelina Laurentowska

Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta

 

Paweł Nowicki

Paweł jest studentem Wyższej Szkoły Bankowej, studiuje zarządzanie na specjalizacji marketing i sprzedaż. Podróże to główne zainteresowanie naszego kadrowego, uwielbia poznawać nowe kultury. Sporty ekstremalne to następne zainteresowanie Pawła. W pracy natomiast zajmuje miejsce w Biurze Zarządu i wspomaga wszelkie prace związane z marketingiem.

Paweł Nowicki

           Marketing – Biuro Zarządu                           

Agata Kokoszka

Agata to osoba dbająca o techniczną stronę naszego biura, współpracuje z wszystkimi działami. Zawsze chodzi z uśmiechem na twarzy.

Agata Kokoszka 

Młodszy specjalista ds. IT

 

Mariusz Owsianko

Mariusz pracuje w Dziale Księgowości. Zajmuje się rozliczeniem jednoosobowych działalności gospodarczych. Jego największym zainteresowaniem jest piłka nożna, kibicuje drużynie FC Barcelona. W wolnych chwilach lubi czytać książki, oglądać seriale i grać w szachy.

Mariusz Owsianko

Księgowość

 

Paulina Donica

Paulina jest osobą towarzyską, otwartą i aktywną. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi lub gra w koszykówkę. Lubi również podróżować poza granicami Polski. W pracy Pauliny obowiązki obejmują m.in przygotowywanie dokumentów do płatności

Paulina Donica

Księgowość

 

Cassandra Janowska

Cassandra, jako asystentka księgowości, wykazuje doskonałą precyzję i solidne umiejętności organizacyjne w zakresie prowadzenia dokumentacji finansowej. Z powodzeniem zajmuje się także terminową realizacją zadań księgowych, obejmujących m.in. rozliczenia, przygotowywanie raportów finansowych. Jej zaangażowanie w sprawy związane z księgowością stanowi istotny wkład w efektywność całego zespołu.

Cassandra Janowska

Księgowość

 

Anita Grzegorczyk

Anita zajmuje stanowisko asystentki księgowej, a jej zadania obejmują wprowadzanie kluczowej dokumentacji do systemu, rejestrowanie wyciągów bankowych oraz wspieranie kolegów i koleżanek w prowadzeniu rozliczeń z KPiR oraz EP. Poza pracą Anita pasjonuje się przygotowywaniem słodkich wypieków, regularnie chodzi na siłownię. Latem z przyjemnością oddaje się jeździe na rowerze.

Anita Grzegorczyk

Księgowość

 

Marta Wójcik

Marta w swojej pracy odpowiedzialna jest za przygotowywanie dokumentów kadrowych. Dodatkowo jest miłośniczką psów. W wolnym czasie spaceruje ze swoim czworonogiem, rozwija się kreatywnie czytając książki, ilustrując oraz malując obrazy.

Marta Wójcik

Kadry i Płace

 

Edward Żakowicz

Edward, pracownik ds. kadr i płac, precyzyjnie monitoruje terminowość wypłat, przygotowuje listy płac i rozlicza godziny pracy. Po godzinach, w domu oddaje się pasji do kuchni włoskiej, zwłaszcza makaronów. Ciekawostką również jest to, że równie chętnie hoduje kwiaty.

Edward Żakowicz

Kadry i Płace

 

 

Robert Włodarczyk

W swojej codziennej pracy Robert zajmuje się rozwiązywaniem problemów związanych z IT. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra w gry komputerowe: DOOM Eternal, XCOM 2, A Hat in Time, a także pisze wiersze.

Robert Włodarczyk 

IT – Biuro Zarządu

 

Tetiana Kupchuk

Tetiana należy do działu księgowości i jej zadaniem w pracy jest robienie przelewów bankowych, wprowadzanie dokumentów do systemu oraz ich stała kontrola. Kontakt z klientami to również zadanie naszej koleżanki. Poza pracą Tetiana to miłośniczka sportu, uwielbia pływać, a także w wolnych chwilach jeździ rowerem na długie dystanse.

Tetiana Kupchuk

Księgowość

 

Jakub Kiełbasa

Jakub to skrupulatny pracownik działu księgowości, specjalizujący się w przetwarzaniu płatności, dokumentacji i przygotowaniu dokumentów finansowych. Jego głęboka znajomość pracy z dokumentami oraz zdolność do analizy czynią go niezastąpionym zasobem dla działu księgowości. Po godzinach Jakub oddaje się swojej pasji do motoryzacji oraz auto-detailingu. Z ogromnym zaangażowaniem pielęgnuje samochody, dbając o każdy szczegół ich wyglądu. W chwilach odpoczynku, szczególnie podczas długich weekendów nad morzem, relaksuje się przy dźwiękach ulubionej muzyki rockowej, w której szczególnie kocha twórczość zespołu Queen.

Jakub Kiełbasa

Księgowość

 

Grzegorz Grzelakowski

Grzegorz, pasjonat historii ze szczególnym zainteresowaniem dla okresu II Wojny Światowej, podąża za swoimi zamiłowaniami z uśmiechem na twarzy. W chwilach wolnych nie tylko pogłębia swoją wiedzę o nowych miejscach geograficznych za pomocą Google Maps, ale także dzieli swoje dni z sześcioma kotami i gekonem lamparcim w swoim domu. Profesjonalnie, Grzegorz zajmuje odpowiedzialne stanowisko w dziale księgowości

Grzegorz Grzelakowski

Księgowość 

 

Julia Szacherska

Julka wspomaga dział Kadr i Płac w kontaktach z US, ZUS I PFRON oraz obsłudze klienta. W wolnych chwilach uczy się języka koreańskiego. Sprawia jej to wiele radości. Marzy, by pewnego dnia tam polecieć i zwiedzić kilka miast. Julia to dusza artysty. Jest uzdolniona plastycznie, potwierdzają to rysunki, które tworzy w drodze do pracy.

Julia Szacherska

Kadry i Płace

 

Konrad Kotala

Konrad uwielbia liczby i zagadnienia podatkowe. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia z dziedziny kadr i płac to Konrad chętnie Ci pomoże. Kolegę fascynują festiwale, zwłaszcza PolandRock Festiwal - muzyka jest jego kluczem do radości. Na co dzień jest fanem piłki nożnej, szczególnie drużyna AC Milan. Stadion San Siro odwiedził w 2022 roku, a teraz czeka na możliwość uczestniczenia w ich meczu na żywo.

Konrad Kotala

Kadry i Płace

 

Piotr Żelewski

Piotr aktywnie wspiera zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych. Poza pracą Piotr testuje gry na komputerze, śpiewa oraz kolekcjonuje mangi anime.

Piotr Żelewski

Księgowość – wsparcie

 

Jakub Siwik

Kuba zajmuje się rozliczeniami spółek, które prowadzą handel międzynarodowy, sprzedaż internetową oraz świadczą usługi marketingowe. Uprawia wiele sportów, między innymi: bieganie, koszykówkę, gra w piłkę nożną. Lubi chodzić do teatru, czy kina. Lubi jeść spaghetti, bo tylko to potrafi przygotować 😊.

Jakub Siwik

Księgowość

 

Olga Pieniążek

Olga w codziennej pracy biura Clever Investment zajmuje wprowadzaniem danych finansowych do systemu, prowadzeniem ewidencji płatności, a także wsparciem administracyjnym biura. Interesuje się historią, literaturą oraz zwierzętami, szczególnie kotami. W wolnym czasie lubi czytać książki, zwiedzać muzea i odwiedzać schroniska dla zwierząt.

Olga Pieniążek

Księgowość

 

Sebastian Nagat

Sebastian pomaga w codziennej pracy biurowej i księgowej. Odpowiada za obsługę dokumentacji księgowej, przygotowywanie faktur, deklaracji podatkowych. Powierzone zadania wykonuje z niezwykłą sumiennością, dokładnością oraz sporym zaangażowaniem. Poza miejscem pracy Sebastian jest studentem II stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość. Interesuje się polityką. Lubi czytać kryminały i oglądać filmy o tym samym podłożu.

Sebastian Nagat

Księgowość

 

Piotr Sobociński

Piotr, asystent ds. księgowości, zapewnia dokładną weryfikację i przygotowanie dokumentów finansowych, co jest niezbędne dla płynności operacyjnej firmy. Jego zaangażowanie w podstawowe zadania księgowe znacząco wpływa na efektywność naszych procesów. Po godzinach, Piotr wykazuje się dynamicznymi zainteresowaniami, od pasji do sportów takich jak MMA, piłka nożna i F1, po miłość do literatury i regularne wizyty na siłowni.

Piotr Sobociński

Księgowość

 

Maksymilian Matyjasik

Maksymilian wspomaga dział Kadr i Płac w kontaktach z US, ZUS I PFRON oraz obsłudze klienta. To wielki pasjonat sportu. Po pracy zawsze znajdzie czas na mecz koszykówki, poza tym dużo czasu spędza na siłowni

Maksymilian Matyjasik

Kadry i Płace

 

Anna Stefaniak

Ania pełni funkcję Asystentki ds. Kadr i Płac, gdzie odpowiada za nadzorowanie oraz aktualizację dokumentacji personalnej pracowników. Ponadto, zapewnia wsparcie w rozwiązywaniu kwestii związanych ze świadczeniami pracowników oraz przygotowuje raporty i analizy kadrowo-płacowe dla potrzeb zarządu firmy. Ania jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i od pewnego czasu mieszka w Warszawie, widząc w tym mieście swoją przyszłość. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w Zrzeszeniu Studentów Niepełnosprawnych na UMCS w Lublinie odkryła swoje pasje, takie jak psychologia, sport i aktywna działalność społeczna.

Anna Stefaniak

Kadry i Płace