KONTAKT

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

ul. Obozowa 20 lok. U11
01-161 Warszawa

+48 724 006 007
info@cleverinvestment.pl  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo Telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Clever Investment P.S.A. ul. Obozowa 20 lok. U11, 01-161 Warszawa i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.


  FAQ

  Dowiedz Się Więcej o Naszych Usługach

  Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

  Dokumentację papierową archiwizujemy raz na kwartał, bądź raz w roku, w zależności od ilości dokumentów papierowych danego Klienta. Dokumenty w formie elektronicznej, są przez nas archiwizowane raz w miesiącu, poprzez zrobienie kopii zapasowej na naszym dysku. Bazy archiwizujemy co 24 godziny.

  Co miesiąc otrzymasz od nas raporty księgowe oraz podatkowe. Dla jednoosobowej działalności będzie to np. KPIR – Podsumowanie, a dla spółki Bilans, RZiS, ZOIS, rozrachunki i oczywiście raport podatkowy.

  Tak, w abonamencie oferujemy zarówno system do faktur on – line jak i portal biura, gdzie Klient znajdzie wszystkie swoje rozliczenia 24/7. Dzięki temu narzędziu, Klient ma możliwość wgrania nam dokumentów z każdego miejsca na świecie gdzie tylko jest Internet.

  Tak, w zależności od procesu, będzie to pracownik księgowości lub księgowości i kadr. Poznaj nas w zakładce „Zespół”.