ZESPÓŁ

Wiedza i Doświadczenie

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Jesteśmy obecni na każdym etapie pomagając w złożonych problemach i zapytaniach. Chętnie odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy niejasności. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń zdecydowanie oraz skutecznie realizujemy nasze zadania. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym można polegać!

Jacek Kaliński

Wspólnik i Główny Księgowy spółki. Ekspert w dziedzinie rynku kapitałowego i rachunkowości inwestycyjnej. Posiada Certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowości Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów. Właściciel 2 psów rasy Kandel Berry 😉 Jego pasją jest żeglarstwo (od niedawna – żeglarz jachtowy, dopiero zdobyty), prawie codziennie ćwiczy na ergonometrze wioślarskim. Mieszka na Białołęce, gdzie się dotlenia :).

Jacek Kaliński | Prezes Zarządu

Maksymilian Lewandowski

Wspólnik i Zarządzający ds. Relacji. Maks w swojej pracy zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem firmą. Dba o dobre relacje z Klientami, ponieważ wierzy, że to podstawa do budowania silnego przedsiębiorstwa. Ekspert w dziedzinie business consulting. W wolnych chwilach uprawia sport na świeżym powietrzu. Uwielbia gotować i oglądać programy kulinarne, które inspirują go do tworzenia nowych dań.

Maksymilian Lewandowski | Prokurent

Mykyta Kupchuk

Na co dzień zajmuje się przede wszystkim układaniem procesów operacyjnych. Deleguje i czuwa nad poprawnością wykonywanych zadań, aby szybko i efektywnie odpowiadać na potrzeby Klientów. Ekspert w dziedzinie księgowości spółek i podatków. W wolnym czasie fascynuje się fotografią. Mykyta lubi próbować nowe dania, szczególnie uwielbia potrawy kuchni bałkańskiej.

Mykyta Kupchuk | Kierownik Biura

Patryk Pułka

W 2019 roku uzyskał Certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jako specjalista ds. Kadr i Płac na co dzień w swojej pracy czuwa nad poprawnością rozliczeń kadrowych oraz pracą podległego mu zespołu. Lubi dużo czytać, zarówno książki „rozwijające” jak i thrillery. W wolnych chwilach gotuje, bawi się z psem, a także gra w siatkówkę.

Patryk Pułka | Koordynator Kadr i Płac

Magdalena Pawelec

W swojej pracy dokonuje rzeczy niemożliwych 😊. Koordynuje pracę biura zarządu, a także wspiera zarząd i całe biuro w poprawnych relacjach z Klientami i kontrahentami spółki. Dba o marketing i komunikację spółki. Weekendy chętnie spędza poza miastem, jeżdżąc na swoim rowerze. Lubi odkrywać nowe smaki, dlatego z przyjemnością odwiedza nowe miejsca na gastronomicznej mapie Polski.

Magdalena Pawelec | Koordynator Biura Zarządu

Cezary Kurec

Czarek wraz z Biurem Zarządu czuwa nad dobrymi relacjami z Klientem oraz nawiązuje relacje z nowymi podmiotami gospodarczymi. Lubi grać na gitarze, jest muzycznym freakiem 😉 Kolekcjonuje winyle, głównie z utworami klasycznego rocka i popu lat 80. W swojej kolekcji posiada płyty między innymi Boney M i Michaela Jacksona. Może pochwalić się winylem zespołu Wham i najlepszą świąteczną piosenką „Last Christmas”.

Cezary KurecMenedżer ds. Relacji – Biuro Zarządu 

Jolanta Lewandowska

Nasz pierwszy kontakt z Klientem. Na co dzień dba o poprawny i sprawny obieg dokumentacji. Prowadzi również Kadry i sprawy administracyjne Clever Investment. Uwielbia czytać książki Janusza Leona Wiśniewskiego. W wolnym czasie piecze ciasta, szczególnie lubi te drożdżowe 😉.

Jolanta Lewandowska | Administracja – Biuro Zarządu

Kinga Pośpiech

Kinga zajmuje się księgowością spółek miedzy innymi z sektora budowlanego czy transportowego, wspiera zespół w codziennej pracy. Lubi słuchać muzyki, czytać ksiązki, oglądać seriale pod kocykiem z herbatką 😉. W wolnym czasie ćwiczy, żeby być fit.

Kinga Pośpiech | Księgowość

Dominik Haczykowski

Dominik zajmuje się księgowością dużych spółek handlowych oraz fundacji i stowarzyszeń. Interesuje się wędkarstwem, akwarystyką słodkowodną, starą motoryzacją (patrz remontowanie motocykli). W wolnym czasie jeździ na rowerze, gotuje i „dłubie” w samochodach.

Dominik Haczykowski | Księgowość

Michał Frelas

Michał na co dzień zajmuje się rozliczeniami dużych spółek usługowych oraz spółek z sektora medycznego. Interesuje się sportem, uwielbia jeździć samochodem - czasem za szybko :D. Fan Jamesa Bonda i Piratów z Karaibów. Nasz Agent 007.

Michał Frelas | Księgowość

Jakub Siwik

Kuba zajmuje się rozliczeniami spółek, które prowadzą handel międzynarodowy, sprzedaż internetową oraz świadczą usługi marketingowe. Uprawia wiele sportów, między innymi: bieganie, koszykówkę, gra w piłkę nożną. Lubi chodzić do teatru, czy kina. Lubi jeść spaghetti, bo tylko to potrafi przygotować 😊.

Jakub Siwik | Księgowość

Robert Włodarczyk

W swojej codziennej pracy Robert zajmuje się rozliczeniami spółek z sektora handlowego. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, gra w gry komputerowe: DOOM Eternal, XCOM 2, A Hat in Time, a także pisze wiersze.

Robert Włodarczyk | Księgowość

Paweł Kaltenberg

Paweł zajmuje się rozliczeniami spółek z sektorów: nieruchomości, sprzedaży internetowej i usług telemedycznych. Jego pasją są żagle i turystyka offroadowa oraz fotografia. Paweł jest właścicielem dwóch psów z grupy TTB.

Paweł Kaltenberg| Księgowość

Justyna Kiełbasa

Na co dzień wspiera Dział Księgowości w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych oraz wspomaga zespół w codziennych kontaktach z urzędami. Gdy tylko może lubi czytać książki i oglądać filmy - wszystkie, tylko nie fantasy. Wolny czas spędza ze swoim ukochanym kotem.

Justyna Kiełbasa | Księgowość

Paulina Miturska

Paulina w swojej pracy specjalizuje się w poprawnym ujęciu dokumentów księgowych i naliczaniu deklaracji dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Wolny czas lubi spędzać aktywnie ze znajomymi. Nie pogardzi dobrą książką i filmem na Netflixie. Jej pasją jest chemia, przeprowadza doświadczenia i reakcje.

Paulina Miturska | Księgowość

Adrian Krasiński

Adrian na co dzień zajmuje się naliczeniem pensji, prowadzeniem pozostałych działań Kadrowo – Płacowych oraz obsługą Klienta. Interesuje się piwowarstwem domowym, budową komputerów. Ciekawi go także historia broni pancernej z okresu II Wojny Światowej. Od czasu do czasu, jeśli pogoda i obowiązki pozwalają, lubi tez wyciągnąć teleskop i popatrzeć w niebo.

Adrian Karasiński | Kadry i Płace

Julia Szacherska

Julka wspomaga zespół Kadr i Płac w kontaktach z ZUS, US, PFRON i obsłudze Klienta. W wolnych chwilach uczy się języka koreańskiego. Sprawia jej to wiele radości. Marzy, by pewnego dnia tam polecieć i zwiedzić kilka miast. Julia ma duszę artysty i pięknie rysuje.

Julia Szacherska | Kadry i Płace

Katarzyna Kulesza

W swojej codziennej pracy Kasia wspomaga zespoły księgowości w poprawnym wprowadzeniu i ujęciu dokumentów księgowych. Kasia jest człowiekiem wielu talentów, potrafi wykonać drobne naprawy domowe, uprawia krav magę. Interesuje się plastyką, emisją głosu. Udziela się społecznie, z chęcią pomaga innym. Wolny czas uwielbia spędzać z przyjaciółmi, grać w planszówki, rozwiązywać zagadki logiczne, chodzić w opuszczone i trudno dostępne miejsca.

Katarzyna Kulesza | Księgowość – Wsparcie

Paweł Cichowlas

Na co dzień wspiera Dział Księgowości w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych oraz wspomaga zespół w codziennych kontaktach z urzędami.

Paweł Cichowlas | Księgowość – Wsparcie